O nas

Zespół SZYBKI NUMER

O nas

Jesteśmy 5-osobowym zespołem muzycznym pochodzącym z okolic Rzeszowa. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Chmielnik.

O nas
Nominacja naszego zespołu do tytułu Firma Roku 2018 w kategorii Zespół Muzyczny

Zespół do dnia dzisiejszego przeszedł wiele zmian, innowacji, inwestycji, tak aby w rezultacie stać się zespołem kompletnym w każdej dziedzinie. Ciężka praca, jaką wykonywaliśmy od 2016 r. sprawia, że w dniu dzisiejszym otrzymujecie Państwo zespół wielowymiarowy, zbudowany z profesjonalnych muzyków, dla których praca na imprezach okolicznościowych jest jednocześnie pasją i powołaniem. Współpraca z klientem oraz jego zadowolenie to dla nas wartości pierwszorzędne. 

Muzyka przez nas wykonywana jest tylko i wyłącznie na żywo. Wszystkie dźwięki, jakie usłyszycie Państwo podczas wykonywania naszej usługi są wydobywane za pomocą naszych głosów, palców, nóg, ust, itp. Nie używamy żadnych gotowych podkładów muzycznych, czy wokalnych, takich jak np. MIDI, STYLE, MP3. Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku jako zespół mamy za sobą setki zagranych imprez jako zespół Szybki Numer. Ponadto, każdy wchodzący w skład zespołu ma już bogate doświadczenie na tego typu imprezach, często wieloletnie. Skład i instrumentarium zespołu:

Justyna, wokal damski, tamburyn, szef zespołu
Amadeusz, klawisze, akordeon, konferansjerka (wodzirej), wokal męski
Piotrek, saksofon tenorowy, saksofon altowy, elementy perkusyjne
Darek, perkusja, saksofon altowy, wokal męski
Michał, gitara elektryczna, bęben basowy marszowy

Poniżej prezentujemy w sposób interaktywny skład naszego zespołu. Żeby przeczytać szczegóły o którejś osobie ze składu, wystarczy kliknąć imię osoby, znajdującej się pod danym zdjęciem. Poniższy skład można przesuwać.

Nasz cel i największa nagroda po zagranej imprezie to widok mocno zmęczonych tańcem gości i wytańczonych nóg. Stąd też kierujemy się maksymą, że zespół weselny to nie zespół koncertowy. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, aby Państwa goście siedzieli przy stoliku i słuchali naszych umiejętności muzycznych. Jesteśmy po to, aby od początku do samego końca trwania imprezy skutecznie przyciągać wszystkich gości na parkiet, żeby przez cały czas był on szczelnie wypełniony. Dlatego, w naszym repertuarze próżno szukać arii operowych, jazzu, bardzo mocnego metalu, hip-hopa, itd. Nie przyjeżdżamy do Państwa się popisywać, ani realizować swoich wygórowanych ambicji muzycznych, tylko rozgrzać parkiet do ekstremalnie wysokich temperatur. Dlatego nasz repertuar jest oczywiście rozbudowany, składający się z wielu gatunków muzycznych (np. polskie klasyki, zagraniczne klasyki, disco, pop, biesiada, folk, rock, latino, ballady, country, disco-polo), ale jednocześnie „prosty” – zbudowany z utworów powszechnie znanych i lubianych, a przy okazji rwących do tańca. Należy pamiętać, że imprezę organizuje się dla swoich gości. To o nich dbamy, aby każdy znalazł coś „dla siebie”. Dynamicznie reagujemy na sytuację panującą na parkiecie, dobierając repertuar, który najbardziej skutecznie przyciąga gości na parkiet. Chlebem powszednim jest dla nas interakcja z gośćmi, dedykacje, specjalne życzenia, umożliwianie gościom głośnego śpiewu podczas refrenu „Oczu zielonych”, klaskania, piszczenia, wszystkiego co jeszcze bardziej podnosi atmosferę na imprezie.

Uważamy, że sama dobra muzyka i dobry wokal to nie wszystko. Oczywiście wszystko powyższe mamy na najwyższym poziomie – świetny repertuar, aranże, sprzęt, instrumenty, wokale, ale jest jeszcze jedna rzecz, która według nas obowiązkowym atutem zespołu kompletnego, wielowymiarowego. Jest to umiejętność bawienia gości, konferansjerka. Oprócz grania i śpiewania zespół musi jeszcze odpowiednio zachęcić gości do zabawy i interakcji. Za to odpowiedzialny jest konferansjer/wodzirej. Nasz wodzirej (Amadeusz) konferansjerką zajmuje się zawodowo. Prowadził wiele imprez, i tych oficjalnych, prestiżowych, i tych mniej, bardziej luźnych. Goście po imprezach często mówią mu „Ty to masz gadkę…”. Amadeusz między piosenkami zaprasza, dedykuje, często żartuje, opowiada, buduje klimat, zachęca gości do interakcji. Daje to gościom poczucie, że zespół nie przyjechał do Państwa zrobić swoje i wrócić do domu, tylko przyjechał do Państwa wykonać swoją pracę z należytą starannością, z pasją i z wizją, żeby wszyscy goście po imprezie skandowali „Fajna orkiestra…”.

Odpowiedni nacisk kładziemy również na sprzęt, na którym pracujemy. Posiadamy oczywiście własny komplet sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, łącznie warty ok 100 tys. złotych, wliczając w to instrumenty. Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek, takich jak: RCF, Dynacord, AKG, Novox, Yamaha, Selmer, American DJ, Antari, Soundcraft, Shure, Beyerdynamic, Sennheiser. Nasz zestaw nagłośnieniowy jest bardzo mocny  i z zapasem wystarczy na wszystkie lokale i sale przeznaczone do imprez okoliczościowych.

Kwestie wizerunkowe oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy to kwestie dla nas bardzo istotne. Podczas naszej pracy nie uświadczycie Państwo naszego zespołu podczas picia alkoholu. Nie pijemy alkoholu podczas wykonywania naszej usługi. Mogą być Państwo spokojni, że nasz zespół bez kłopotu zagra do końca Waszą imprezę, bez chwiania się, majaczenia, agresywnego czy niestosownego zachowania. To zachowania niegodne zespołu, który gra na imprezach, które ma się tylko raz w życiu. Z równym profesjonalizmem podchodzimy do kwestii wizerunkowych. Ubieramy się dla Państwa elegancko, posiadając własne, firmowe koszule z haftem. Niezależnie od imprezy, możecie być Państwo pewni, że nasz zespół będzie prezentował się schludnie, elegancko i przyjemnie.

Dla zainteresowanych lub hobbystów muzycznych prezentujemy poniżej dokładny spis sprzętu, na którym pracujemy:

Nagłośnienie:
Kolumny pełnopasmowe aktywne: 2 x RCF Art 945-A
Kolumny pełnopasmowe zapasowe: 2 x RCF Art 322-A
Subwoofery aktywne: 2 x RCF 4PRO 8001-AS (800W RMS)

Mikser cyfrowy: Soundcraft SI Impact
Mikser zapasowy: Dynacord Powermate 1000

Przewody Die Hard, Proel Bulk, Red’s Music, Klotz, Sommer, SSQ
Statywy Stim, Hercules, Athletic
Casy i skrzynie BERTICASE
Mikrofony Shure, Beyerdynamic, Audio-Technika, Sennheiser, AKG, Novox, Rode, Samson

Oświetlenie:
2 x głowa ruchoma Light4Me Smart Spot 60W
2 x efekt led American DJ Revo 4
1 x efekt led American DJ Quad Phase HP
1 x laser American DJ Micro Galaxian II
2 x światło LED Light4Me Basic Cob Par 60W
3 x belka led Light4Me Pixel Bar 24
1 x kula led LED Magic Ball
1 x rampa oświetleniowa Athletic nR-Kit 3M
1 x wytwornica dymu Antari F80-Z
1 x sterownik DMX Light4Me Basic 192 Controller