Media

Poniżej prezentujemy nasze nagrania. W pierwszej kolejności umieszczamy nagrania zrealizowane w 2019 roku, z aktualnym składem zespołu (po jego zmianie końcem 2018 roku). Są to nagrania zrealizowane tylko i wyłącznie na żywo! (nie nagrano dźwięku w studio). Nie muszą się Państwo martwić, czy na imprezie wystąpi kompletnie inny zespół, niż na nagraniach, gdyż to co słychać na naszym demo, z pewnością powtórzy się na Państwa imprezie. Podczas tej sesji nagraniowej nie dodawaliśmy dodatkowych ścieżek w studio. Również oświetlenie wykorzystane w filmie w większości jest w naszym posiadaniu (użyto tylko dodatkowych reflektorów PAR LED pożyczonych od firmy do oświetlenia zaciemnionych miejsc na planie).

Przez to, że nagranie zrealizowane jest na żywo, można się doszukać momentami pewnych pomyłek lub nierówności (zaręczamy, że jest ich mało). Osoby, które nie posiadają wiedzy muzycznej mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, że nie myli się tylko ten zespół, który nie gra (używa playbacku), gdyż playback zawsze działa równo i idealnie za każdym razem, ale to jest właśnie piękno i istota grania na żywo, że za każdym razem dany utwór gra się inaczej. Momenty, w których nie ma synchronizacji dźwięku z wideo spowodowane są faktem, że każdy utwór graliśmy po dwa razy, aby ekipa filmowa miała plany bliskie i dalekie.

Nagrania zrealizowano w lokalu Karczma Pod Strzechą w Kraczkowej koło Rzeszowa. Wideo nagrała firma Czyż Studio Filmowe, dźwięk zarejestrowała firma M&B Sound, a realizację dźwiękową wykonał Chris Bazan.

Inne nagrania zespołu

Nagrania z poprzednich lat (nieaktualny skład zespołu)

Poniżej prezentujemy nagrania z poprzednich lat, kiedy skład zespołu był inny. W dniu dzisiejszym współpracujemy z innym gitarzystą i innym perkusistą.