Justyna

Justyna

Justyna wraz z Amadeuszem jest założycielką i szefową tego zespołu. Ma największe, bo prawie 20-letnie doświadczenie na scenie.

Miłośniczka dobrej muzyki, bardzo pozytywnie nakręcona, a nasi sympatycy określają ją, jako wiecznie uśmiechniętą. Śpiewa od najmłodszych lat, kształciła się w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod opieką Pani Anny Czenczek.

Na przestrzeni 20 lat nabrała ogromnego doświadczenia, nie tylko w zakresie obsługi imprez okolicznościowych, ale również w zakresie prowadzenia zespołu, który ma dobrą opinię, renomę oraz atmosferę. Jest to osoba o bardzo profesjonalnym podejściu. Pilnuje, ażeby zespół w każdym calu był dopracowany, bezkompromisowy i kompletny. 

Jej wokal jest już słynny i bardzo rozpoznawalny na podkarpackim rynku. Śpiewała na wielu prestiżowych imprezach. Nie ma co ukrywać, jest najbardziej rozpoznawalną ikoną naszego zespołu.

W zespole znana i słynna jako Lodzia, Biustyna lub rosołowa królowa. Jeśli na imprezie pojawi się pyszny, gorący rosołek, śpiewa o 2 dB głośniej. Potrafi porządnie ryknąć do mikrofonu, budząc nawet najbardziej ospałych gości, jak również potrafi zrobić cudowny klimat śpiewając piękne, liryczne ballady. Słynna również z mocnego głosu, idealnie nadającego się do melodii góralskich.

Śpiewa na mikrofonie Neumann KMS 105.

Justyna
fot. Midar Studio
Justyna
fot. Midar Studio