Amadeusz

Amadeusz jest frontmanem tego zespołu. Gra na klawiszach (Yamaha Motif XF7), śpiewa, prowadzi konferansjerkę (jest wodzirejem), gra na akordeonie. Ponadto lewą ręką odpowiada za najniższe dźwięki w zespole (bas) i robi to z wielką pasją. 

Amadeusz, choć jest młody na tyle, że duża część utworów, które śpiewa, jest starsza od niego samego, ma już wiele lat doświadczenia w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych. Pierwsze imprezy grał już jako DJ w gimnazjum w 2010 r., a swoje pierwsze występy na imprezach okolicznościowych w zespole zanotował w 2012 r., mając 15 lat.

Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. nr 1 w Rzeszowie, przy ul. Chopina, w klasie fortepianu. Wesela od zawsze były jego powołaniem, pasją, elementem którym żyje na co dzień. W zespole odpowiada ponadto za aranże, repertuar, brzmienie całego zespołu, jego ogólny charakter oraz sprzęt. 

To on podczas oczepin przebiera się za Roberta Makłowicza i imitując go prowadzi zabawę weselną. Jest to miły, niecodzienny dodatek, który na próżno szukać w innych zespołach. 

Jego specjalny atut, to wyrafinowana, żywa, wesoła i przyjemna konferansjerka, którą umila przerwy między piosenkami, zabawy, oczepiny. Ma niesamowity kontakt z publicznością. Konferansjerką zajmuje się również zawodowo, prowadząc różne eventy, np. “Mistrzowie Handlu Nowin”, “Mistrzowie Urody Nowin”, targi ślubne, warsztaty ślubne, itp.

Uwielbia pierogi ruskie na weselach, stół wiejski, dobrą kiełbaskę i ładne kuzynki weselne.

Pracuje na:
– klawisze: Yamaha Motif XF7 (zapasowy Yamaha Tyros 2)
– akordeon: Frontalini Numana Italia
– mikrofon: Beyerdynamic TG V70ds  (zapasowy Shure SM58, Shure SV200)
– harmonizer: TC Helicon Voicetone Harmony G-XT
– odsłuch douszny: Shure SE-535

peryferie:
– Hercules KS400B
– Hercules KB200B
– Hercules MS631B
– Hercules DG305B
– Behringer P1
– iPad 6th (aplikacja OnSong, ViSi Remote) 
– przewody Die Hard, Proel Bulk, Red’s Music