Justyna

Justyna
zwana również Lodzia lub DJ Biustyna

Nasz kierownik zamieszania, szef wszystkich szefów, Królowa Szybkiego Numeru, numero uno w mafii, lodzia nad lodziami, współzałożyciel zespołu – śpiewa, gada, planuje, bez przerwy się uśmiecha i miesza chłopakom w mikserze. Nasza maskotka, ikona, domena i znak rozpoznawalny zespołu Szybki Numer.

Absolwentka Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Sama próbuje ogarnąć 4 żywiołowych mężczyzn. Niektórzy podejrzewają ją o dosypywanie „Relanium” do kawy innych członków zespołu w celu uspokojenia ich żywiołowych charakterów.

Wokalem rozpali nie jedno serce, śpiewając delikatnie romantyczne utwory zauroczy, a śpiewając mocno i zdecydowanie szybkie, dyskotekowe utwory (a ma „z czego” zaśpiewać), rozgrzeje nawet najzimniejsze serca.

Ogarnia zespół od strony papierkowej, tekstowej i repertuarowej. Mężczyźni niechętnie ale przyznają, że świetnie jej to idzie (w końcu to kobieta). Jej największe zainteresowanie to ciepły, dobry rosołek przed pierwszym tańcem. Śpiewa od ponad 15 lat, mając przeszłość w przeróżnych zespołach weselnych.

Jej ulubiony utwór to Tam gdzie nigdy deszcz nie pada, w Kalifornii…