Amadeusz

Amadeusz

Klawiszowiec, gadacz, basista, tynkarz, murarz, akrobata, barman i współzałożyciel zespołu – W zespole od samego początku, odpowiada za:
wokal, brzmienia klawiszowe, bas, konferansjerkę, prowadzenie zabaw, aranże, brzmienie zespołu, realizację dźwiękową, szybkość numeru.

Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. w Rzeszowie w klasie fortepianu. Gra, gada, mąci i miesza, ale bez niego Szybki Numer nie byłby takim Szybkim Numerem, jakim jest. Chodzą słuchy, że mając 4 lata bacznie podpatrywał tatę grającego na weselach. Muzyką zajmuje się prawie na co dzień. Jego zainteresowania to dobre, szybkie numery, pyszne szamanko, dziewczyny i dobry sprzęt. Jak jest złe ustawienie w mikserze, nie może spać. Specjalista od kręcideł, suwaczków, potencjometrów i wszystkiego co można zmienić. Jeżeli na weselu jest jakaś samotna kuzynka, chętnie z nią porozmawia. Swoją karierę na weselach rozpoczął już mając 15 lat. 

Gra na swojej ukochanej Yamaszce, gada do mikrofonu nie tylko na weselach, gdyż zajmuje się konferansjerką również zawodowo. Jest siostrzeńcem Justyny (ps. „Lodzia”), a po weselach kłóci się z nią o 2 kiszone ogórki.

Lubi wiejski stół, paszteciki, kiełbaski, pierogi ruskie i panienki.

Jego ulubiony utwór to Szeri Lejdi.