Amadeusz

Amadeusz

Klawiszowiec, gadacz, basista, tynkarz, murarz, akrobata, barman i współzałożyciel zespołu – najmłodszy, dopiero co maturę pisał, a najbardziej wyszczekany z zespołu… W zespole od samego początku, odpowiada za:
wokal, brzmienia klawiszowe, bas, konferansjerkę, prowadzenie zabaw, aranże, brzmienie zespołu, realizację dźwiękową, szybkość numeru.

Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. w Rzeszowie w klasie fortepianu. Gra, gada, mąci i miesza, ale bez niego Szybki Numer nie byłby takim Szybkim Numerem jakim jest. Chodzą słuchy, że mając 4 lata bacznie podpatrywał tatę grającego na weselach. Muzyką zajmuje się prawie na co dzień, będąc producentem muzycznym. Jego zainteresowania to dobre, szybkie numery np. Miłość w Zakopanem, pyszne szamanko, dziewczyny i dobry sprzęt. Jak jest złe ustawienie w mikserze, nie może spać. Specjalista od kręcideł, suwaczków, potencjometrów i wszystkiego co można zmienić. Jeżeli na weselu jest jakaś samotna kuzynka, chętnie z nią porozmawia. Swoją karierę na weselach rozpoczął już mając 15 lat, a pierwszą imprezę okolicznościową zagrał mając 14 lat i 11 miesięcy… 😉 

Przebiera paluszkami po klawiaturze tylko i wyłącznie ze słuchu, nie używając za grosz nut! A co do konferansjerki… mawiają, że to już najwyższa klasa. Żywiołowa, naturalna, przyciągająca i co najważniejsza – skłaniająca do zabawy. Mógłby poprowadzić nawet stypę, czy noc poślubną. Przekonajcie się sami!

Lubi wiejski stół, paszteciki, kiełbaski, pierogi ruskie i panienki.

Jego ulubiony utwór to Szeri Lejdi.